Konferencja "W stronę leaderowskiej aktywności"
2015-06-23 |

W dniu 19 czerwca br. w Suchowoli odbyła się konferencja podsumowująca wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru działania Fundacji Biebrzańskiej na lata 2007-2013. Zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Partnerzy Fundacji, beneficjenci projektów, przedstawiciele samorządów i organizacji pozarządowych z naszego obszaru mieli okazję do zapoznania się z  naszą działalnością, z przykładowymi projektami zrealizowanymi ze środków Leadera. Podczas konferencji przedstawiciele Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych przedstawili wyniki diagnozy społecznej i analizy obszaru LGD Fundacja Biebrzańska. Mówiliśmy również o założeniach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020, która będzie opierała się na rozwoju lokalnym kierowanym przez społeczność (RLKS). Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli również przedstawiciele LGD Kalwaria z Litwy, nasi wieloletni partnerzy, którzy podsumowali wdrażanie programu Leader w odniesieniu do swojej lokalnej grupy działania.

.