Nabór wniosków - "Odnowa i rozwój wsi" oraz "Małe projekty" (03-28.10.2011r.)
2011-09-16 | j

Informujemy, iż od 3 do 28 października  2011 roku będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie projektów realizowanych w ramach wdrażania lokalnych strategii rozwoju dla operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" oraz "Małe projekty".

Szczegóły dotyczące naboru oraz pełen zakres wymaganej dokumentacji konkursowej znajdziecie Państwo w zakładce "Konkursy". W przypadku pytań związanych z naborem, zasadami ubiegania się o pomoc,  prosimy o kontakt z biurem Fundacji (tel. 85 71-28-307).  Limit dostępnych środków: Małe projekty - 514.540,03zł; Odnowa i rozwój wsi - 1.872.356,80zł.

Jednocześnie informujemy iż w drugiej połowie września planujemy zorganizować w biurze Fundacji bezpłatne szkolenia dotyczace możliwości pozyskiwania środków finansowych na realizację małych projektów (wkrótce podamy terminy spotkań). Zapraszamy!!!

Prosimy również o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi najcześciej popełnianych błędów przez Wnioskodawców "Małych projektów" (pobierz) - prezentacja opracowana przez pracowników Urzędu Marszałkowskiego.