x
Newsletter

Zapisz się na nasz Newsletter.Na Twój adres będą wysyłane informacje o najnowsyzch konkursach i projektach

Projekty >
2012-07-24

Lipcowe smaki

„Lipcowe Smaki” to jednodniowa impreza kulturalno – rekreacyjna promująca dziedzictwo kulturowe ( szczególnie sztukę ludową i folklor) oraz osiągnięcia współczesne mieszkańców gminy Lipsk realizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku. Impreza odbyła się w Lipsku w dn. 24.07.2011r. i miała charakter festynu.

czytaj całość
2012-07-24

Wyposażenie pola namiotowego „Dolina Biebrzy”

Projekt zrealizowany przez Roberta Dembowskiego. W ramach realizowanej operacji zakupiono wyposażenie pola namiotowego. Operacja realizowana była w miejscowości Wroceń w okresie 28.01.2010- 25.10.2010 r

czytaj całość
2012-07-24

Zakup ciągnika rolniczego i ładowacza z wyposażeniem

Projekt zrealizowany w ramach wdrażania lokalnych strategii rozwoju przez Zalewską Lucynę. W ramach operacji zakupiono ciągnik rolniczy wraz z ładowaczem. Sprzęt wykorzystywany do działalności gospodarczej (produkcja brykietu).

czytaj całość
2012-07-19

Zielonym do góry - edukacja ekologiczna młodzieży jako sposób na aktywizację społeczności.

Projekt zrealizowany przez Fundację im. Ks. J. Popiełuszki na rzecz LO w Suchowoli w ramach Wdrażania lokalnych strategii rozwoju - "Małe projekty". Projekt dotyczył edukacji przyrodniczej i był skierowany do uczniów z Suchowoli, Sztabina i Krasnegoboru.

czytaj całość
2012-07-19

XIX Półmaraton Mleczny Korycin - Janów - Korycin

Projekt zrealizowany przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki w Korycinie. XIX Półmaraton Mleczny Korycin – Janów – Korycin odbył się w niedzielę 13.06.2010r. – to międzynarodowa impreza sportowo – rekreacyjna z tradycjami, realizowana na obszarze LSR w dwóch sąsiadujących gminach Korycin i Janów.

czytaj całość