2015-03-12 |

Wyniki badań diagnozy społecznej

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami prac dotyczącymi diagnozy społecznej obszaru 12 gmin skupionych w Lokalnej Grupie Działania Fundacja Biebrzańska.

2015-03-10 |

"Z Wilkowyj nad Biebrzę" - film promocyjny w TVP Regionalna

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu pt: "Z Wilkowyj nad Biebrzę". Jest to film promujący walory naszych 12 gmin. Przewodnikami po terenach nadbiebrzańskich są aktorzy znani z serialu Ranczo: Ewa Kuryłło oraz Piotr Pręgowski, którzy poznawali klimat i smaki naszych terenów.

2015-02-19 |

Zapraszamy do obejrzenia programu Lider w TVP Regionalna

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia programu Lider, który 18 lutego był emitowany na antenie TVP Regionalna. Program został poświęcony Fundacji Biebrzańskiej i Lokalnej Grupie Działania „Zielony Wierzchołek Śląska”.

2015-02-18 |

Wojewódzka Olimpiada Aktywności Wiejskiej

Realizujecie albo planujecie ciekawe działania na wsi? Macie okazję podzielić się tym z innymi i otrzymać środki na kolejne wyzwania. Ruszyła II edycja konkursu „Wojewódzka Olimpiada Aktywności Wiejskiej”! Wojewódzka Olimpiada Aktywności Wiejskiej to roczny konkurs skierowany do organizacji, grup formalnych, nieformalnych, sołectw oraz liderów środowisk lokalnych, prowadzących działalność na rzecz swojego otoczenia, podejmujących lub planujących działalność aktywizującą konkretną społeczność.

2015-01-08 |

Zaproszenie do udziału w konsultacjach społecznych

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych, które odbędą się na terenie 12 gmin leżących na obszarze działania Fundacji Biebrzańskiej. Celem konsultacji jest zdiagnozowanie potrzeb danych społeczności oraz określenie tego, co już udało się zrealizować. Dane te posłużą do opracowania założeń Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Dbając o efektywny i trafny dobór celów i planowanych działań serdecznie zapraszamy przedstawicieli sektorów: publicznego, społecznego i gospodarczego do aktywnego udziału w konsultacjach.