2014-12-15 |

UWAGA! Ankieta dla mieszkańców obszaru działania Fundacji Biebrzańskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gmin: Bargłów Kościelny, Dąbrowa Białostocka, Goniądz, Janów, Jaświły, Korycin, Lipsk, Mońki, Nowy Dwór, Suchowola, Sztabin, Trzcianne do wypełnienia ankiety badającej poziom zadowolenia jej mieszkańców oraz ich potrzeby dotyczące różnych aspektów życia, tj.: jakości życia, infrastruktury, przedsiębiorczości i rynku pracy, polityki społecznej i kultury. Dbając o efektywny i trafny dobór planowanych celów i działań zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o podzielenie się swoimi oczekiwaniami i uwagami.

2014-12-12 |

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych - Poznań 2014

W dniach 5-7 grudnia 2014 roku kolejny raz uczestniczyliśmy w Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych zorganizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas Festiwalu prezentowane były wyroby rękodzielnicze, które w okresie przedświątecznym cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających, poszukujących ciekawych, oryginalnych prezentów i pamiątek.

2014-11-17 |

Warsztaty kulinarne pn. „Profesjonalne komponowanie dań z produktów lokalnych w agroturystyce”

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa podlaskiego zapraszają na bezpłatne warsztaty kulinarne pn. „Profesjonalne komponowanie dań z produktów lokalnych w agroturystyce”.

2014-11-12 |

Warsztaty planowania strategicznego

W dniach 20-22 października br. odbyły się warsztaty planowania strategicznego. W spotkaniach wzięli udział przedstawiciele samorządów, podmiotów prawnych w tym organizacji pozarządowych oraz mieszkańcy naszego obszaru.

2014-10-07 |

Zaproszenie do udzialu w warsztatach planowania strategicznego

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach planowania strategicznego, które odbędą się w dniach 20-22 października br. w wybranym przez uczestnika miejscu: 20.10.2014 r. – biuro Fundacji Biebrzańskiej (Plac Kościuszki 21, Suchowola); godz. 9.00 21.10.2014 r. – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku (ul. Rynek 23, Lipsk); godz. 9.00 22.10.2014 r. – Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu, wejście C, sala na I piętrze nr 36 (ul. Stary Rynek 23, Goniądz); godz. 9.00